SPECIAL BROTHERS CREW

“ Náš team je založen na zásadních hodnotách jako je: Férový přístup, tvrdá a poctivá práce, odhodlání, soudržnost, přátelství a láska k motorkám.. „

 

 

ADAM „SPECIAL“ PESCHEL

KAWASAKI ZX6R 636

Profesionální motocyklový kaskadér, jezdí od roku 2005, účast na 390 show a akcích v 18-ti zemích světa. Aktivní kontakt s publikem, zábava adrenalin a triky, při kterých se divákům tají dech. Pokud chcete svou akci obohatit o špičku světového formátu, neváhejte.

JAKUB KYKAL

SUZUKI GSX-R 750

Špičková moto show plná adrenalinových prvků, rychlého a dynamického stylu. Kuba jezdí od roku 2012 a je jeden z prvních absolventů „kaskadérské motoškoly“. Dnes plnohodnotný jezdec evropského formátu, mistr ČR 2018, šéfmechanik teamu Special Brothers Crew.

 

PATRICK PESCHEL

KAWASAKI ZX6R 636

Nejmladší motocyklový kaskadér v ČR, který ve svých letech předvádí dech beroucí show a stává se tak nástupní novou generací „stuntridingu“, především na světové scéně. Zkušenosti s exhibicemi od roku 2014, vicemistr České republiky 2020.

 

 

BOHUSLAV CHMELAŘ

SUZUKI GSX-R 750

Jezdí Stunt Riding od roku 2004, sedlá již několikátou Suzuki v řadě, instruktor Motoškoly po Zadním, drift specialista a také filmový kaskadér, který má za sebou více než 10 let zkušeností v oboru.

 

 

MICHAL HOLOMEK

SUZUKI GSXR 1000

Spoluzakladatel projektu Motoškola Po Zadním, instruktor s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vzdělávání a předávání znalostí. Sedlá speciálně upravenou Suzuki s prodlouženou kyvnou vidlicí, dechberoucí, agresivní divácky velice žádaná drift show!

 

 

DAVID ZAVADSKÝ

TRIUMPH 675

David jako člen teamu působí ve Stunt ridingu nejdéle, od roku 2002, účastník legendárního STREETFIGHTER DAY 2003, instruktor a spoluzakladatel Motoškoly Po Zadním, specialista na show na čtyřkolce.

 

 

MÍRA FREY 

Honda CBR 600 RR

Mistr ČR z roku 2020 ve Stuntridingu, obrovský showman, jezdec s agresivním dynamickým stylem, sedlá bravurně upravenou a naladěnou Hondu 600RR, účastník mnoha zahraničních eventů a soutěží, jezdí od roku 2006 a zbožňuje, když se může usmívat a bavit diváky při show.

 

 

JARDA JANOVSKÝ

HARLEY DAVIDSON

Špičkový jezdec, mechanik a konstruktér, který jako jedinný na československé scéně dokázal přestavět ojedinělý „stunt ridingový“ speciál z platformy HARLEY DAVIDSON. Originální show, kterou jinde neuvidíte.

 

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER PRO SEZÓNU 2022

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM ZA PODPORU A SPOLUPRÁCI

(kliknutím na logo zobrazíte stránku partnera)